DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V ÚTERÝ 12.3.2024

Srdečně zveme všechny zájemce na den otevřených dveří, který se bude konat v úterý 12.3.2024, a to od 15.30 do 17.00 hodin v naší mateřské škole.

Návštěvníci budou mít možnost seznámit se se zázemím mateřské školy, prohlédnout si prostory mateřské školy a její vybavení, seznámit se také s jejím vzdělávacím programem a nabízenými aktivitami pro děti.

Den otevřených dveří je určen zejména pro děti a rodiče, kteří se chystají do naší mateřské školy k zápisu v květnu 2024. (Zapisují se děti, které v případě přijetí nastoupí k 1.9.2024 a které dovrší k tomuto datu věk tří let – viz webové stránky, sekce Zápis a Kritéria přijetí)

Vaše případné dotazy rádi zodpoví pedagogové mateřské školy.

Adresa mateřské školy: Šmeralova 1116/10; 771 47 Olomouc – mateřská škola se nachází v areálu vysokoškolských kolejí J.V. Fischera

Těšíme se na vaši účast.